Originální nábytek – jak bude vypadat u vás doma?

Originální nábytek – jak bude vypadat u vás doma?

 

Někdy je těžké si představit, jak může vypadat originální nábytek s osobitým designem v běžné domácnosti, jako je třeba ta naše. Vizualizace prostoru nám mohou dát jasnou představu o způsobu, který nejlépe propojí stávající vybavení domácnosti s originálními prvky tak, aby nebyla narušena celková harmonie bydlení.

 

Dobře navržená vizualizace navíc šetří i vás čas a energii, kterou byste jinak promrhali na šoupání těžkého nábytku po jednotlivých místnostech. Jako první se podíváme na rafinované propojení obýváku a kuchyně, kde byl využit původní nábytek v kombinaci s nábytkem z masivu a originálními doplňky do bytu z e-shopu Silugo.cz

 image

 

Celý interiér působí na první pohled sjednoceně a příjemně. Všimněte si optické rozčlenění pracovní a odpočinkové/společenské plochy za pomoci odlišné podlahové krytiny. Hlavním prvkem obývacího pokoje je konferenční stolek z teakového dřeva BATUR 2 v přírodním provedení bez konečných nátěrů, který jedinečným způsobem ukazuje hloubku a strukturu teakového dřeva.

 

Doplňuje ho stojan na víno CACTUS 1 ze dřeva suar v levém horním rohu na televizním stolku, který v sobě kombinuje praktičnost a jedinečný vzhled. I tady hraje prim unikátní kresba dřevěných vláken a přírodní vzhled.

 

Podíváme-li se na místnost z jiného pohledu, umocní jedinečný dojem z místnosti ještě originální obraz olej na plátně – Lodě, který visí nad obývákovou pohovkou.

 

image

 

Z tohoto úhlu navíc lépe vynikne dominanta kuchyňského koutu – LINTAS – jídelní stůl s překříženýma nohama s deskou z masivního teaku. I když se díky své vzdušné a jednoduché konstrukci hodí hlavně do stylu provence nebo vintage, dobře doplní i rustikální domácnost nebo čisté a jednoduché linie minimalistického stylu. Nábytek z teaku působí luxusním a honosným dojmem a to tím spíše, dovolíme-li vyniknout původní kresbě a skladbě dřeva jako v tomto případě. Dobře se hodí jako doplněk k běžnému dřevěnému nábytku a snadno se stane dominantním prvkem celého prostoru. 

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně