Stoličky z masivu – jak se dají využít?

Stoličky z masivu – jak se dají využít?

 

Krása, stabilita, trvanlivost a víceúčelové využití – to je v kostce charakteristika stoliček z masivu z e-shopu Silugo, kde neprodávají jen další běžné kusy vybavení do domácnosti, ale originální kousky nábytku s příběhem a osobitým stylem.

 

Nábytek z masivu je v moderních domácnostech velmi oblíbený. Důraz na kvalitu materiálu postupně zatlačuje do pozadí trend levného vybavení, které je třeba pravidelně a pracně obměňovat. Designový nábytek z masivního dřeva se díky svému přírodnímu původu hodí i do domácnosti astmatiků a alergiků nebo tam, kde se pohybují malé děti a domácí mazlíčci. Je stabilní, odolný a upravovaný převážně přírodními prostředky, takže nehrozí otrava z náhodného olíznutí.

image

Výroba originálního nábytku ze dřeva také umí respektovat specifika jednotlivých druhů masivu. Příkladem může být stolička INDAH 5 v hladkých liniích dřeva suar. Právě tropický ořešák suar, který má jednu z nejtvrdších a nejtrvanlivějších struktur vůbec, je charakteristický vznikem trhlin, způsobených klimatickými změnami, které se dají později originálně zapracovat do návrhů originálních kousků nábytku.

 

Originální doplňkem vašeho obydlí se může stát i LUIGI – stolička ze dřeva liči. Její nápaditá barevnost ve vintage stylu zapadne do jakéhokoliv obýváku, ložnice nebo předsíně. Stoličky z masivu totiž mohou být využity velmi rozmanitě. Kromě vítaného posezení u stolu mohou poskytnou také oporu nebo variabilní odkládací prostor v malé předsíni.

image

Malý obývací pokoj mohou rozsvítit i ve formě malých konferenčních stolů nebo příručních odkládacích ploch. Využití najdou i ve formě nočních stolků a odolají i vysoké vlhkosti a teplu v koupelnách, kde poslouží pro odložení ručníku i jako pohodlné posezení při manikůře nebo sušení vlasů.

 

Kvalitní stoličky z masivu z e-shopu Silugo.cz se zkrátka hodí všude tam, kde se potýkáte s omezenými rozměry prostoru nebo potřebujete přechodně přizpůsobit místnost většímu počtu návštěvníků. Navíc vždy vypadají skvěle a mají jen minimální nároky na údržbu.

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně