I konferenční stolek může být dominantou obýváku

 

I konferenční stolek může být dominantou obýváku

Obývací pokoj nedominantní místností každého bytu i rodinného domu. Jedná se o místnost, ve které trávíme většinu volného času a zveme si sem i návštěvy. Vybavení obýváků, jejich designu a rozvržení se věnuje velká pozornost. Mnoho druhů nábytku se může stát dominantou místnosti. Většinou se soustředíme na obývací stěny, sedací soupravy, ale i konferenční stolek se může stát dominantní vybavením místnosti. Stačí vybrat ten správný a originální. Jak mohou takové stolky vypadat,

Nalezli jsme v nabídce Silugo.cz

V současné době jsou konferenční stolky do obývacích pokojů vyráběné z různých druhů materiálů – klasických i moderních. Vybírat lze stolky ze dřeva, dřevotřísky, kovu, hliníku, ze skla i z litého plastu. Každý stolek má svůj charakteristický design a hodí se do různých místností. Materiálem s největší přirozenou elegancí je ovšem masivní dřevo, ideálně exotické a originálně zpracované. Přesně takové konferenční stolky z masivu jsme našli v nabídce Silugo.cz, specializovaného obchodu s nábytkem z exotických dřevin. Jaké 2 konkrétní druhy patří mezi nejlépe hodnocené?

První je stolek MONTES

Konferenční stolek MONTES potěší především milovníky rustikálního designu nábytku. Tento nábytek je vyroben z teakového dřeva pomocí recyklace. Recyklované teakové dřevo už dříve sloužilo jiným účelům a nyní bylo recyklováno a využito do podoby konferenčního stolku. Jedná se tedy o nábytek s dlouhou historií. Některé kusy dřeva mohou být desítky let staré a dříve sloužily třeba jako části lodí. Přirozená elegance teakového dřeva společně s charakteristickými nedokonalostmi a skleněnou deskou dělají ze stolu MONTES jedinečný kousek.

image

Čisté linie stolku DONAT

Jestliže přeci jen do svého obývacího pokoje hledáte konferenční stolek, který bude vyroben v v čistém a elegantním designu oblých linií, je správnou volbou model DONAT. Konferenční stolek DONAT je vyroben ze dřeva Suar ve tvaru vyřezávané skořepiny. Stolek je vyroben z jediného masivního kusu dřeva. Je ručně zpracovaný a každý nový kus má originální kresbu dřeva. Žádné 2 stolky nemohou být totožné. Dřevo Suar je navíc charakteristické svými jemnými liniemi a více barvami jednoho kusu dřeva. Stolek má také odkládací prostor o velikosti 115x60cm a jeho výška je 45cm. DONAT se hodí i jako stolek pod TV.

image

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně