Jak mohou vypadat atraktivní stoličky z masivního dřeva

 

Jak mohou vypadat atraktivní stoličky z masivního dřeva?

Stoličky, taburetky i malé odkládací stolky. Vybavení, které by nemělo chybět v žádném interiéru a na žádné terase. Hledáte druhy stoliček, které by nebyly jen praktickým vybavením, ale také elegantním doplňkem? Vsaďte na výrobky z masivního dřeva – ideálně exotického. Exotické dřevo má přirozenou eleganci a originální kresbu. Dají se z něho vyrábět velmi elegantní druhy nábytku a platí to i pro stoličky. Jaké 3 druhy stoliček se stanou okrasou celé místnosti? Vybírali jsme z nabídky obchodu Silugo.cz, specialisty na ručně vyráběný nábytek z masivních exotických dřevin.

Valentino1 – jemná elegance jediného kusu dřeva Suar

Prvním druhem elegantní stoličky z masivního dřeva je VALENTINO 1. Tato stolička je vyrobena z jediného kusu masivního dřeva Suar. Design stoličky je velmi jednoduchý – zúžený válec. Je kladen maximální důraz na přirozenou eleganci a kresbu dřeva. Dřevo Suar je jednou z nejvíce trvanlivých a odolných dřevin. Proto je k výrobě stoliček a židlí ideální.

image

Akar – zúžený válec trochu jinak

Jestliže vás láká tvar zúženého válce, ale chtěli byste originálnější pojetí provedení, je skvělou volbou stolička Akar. Ta je vyrobena ze dřeva exotického teaku, konkrétně z kořenů této dřeviny. Stolička není vyrobena z jednoho kusu, ale naopak z desítek různě velkých kulatin, které jsou vzájemně naskládány a vybroušeny právě do podoby zúženého válce.  Výška modelu je 45cm a průměr sedáku 38 cm. Stolička Akar může být využita také jako odkládací a květinový stolek.

image

Sanur1 – osmihranná stolička z teakového dřeva

Podobně jako model Akar, je i stolička Sanur1 vyrobena z několika vzájemně poskládaných kusů exotického teaku. Nejedná se o kořen stromu, ale klasické dřevo. Na rozdíl od modelu Akar, kde jsou všechny kusy dřeva v kruhovém tvaru, je u stoličky Sanur 1 každý kus dřeviny jinak velký s jiným tvarem. Spojené dřeviny jsou následně vybroušeny do tvaru pravidelného šestihranu s výškou 45cm a rozměrem sedáku 45x45cm.

image

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně