Kreativní střed obýváku

 

Kreativní střed obýváku

 

Obývací pokoj by nebyl kompletní, kdyby v jeho středu chyběl konferenční stůl. Tento nízký kus nábytku má funkci mnohem důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Nejde jen o praktický odkládací prostor. Je to také místo, kde se všichni členové rodiny potkávají a sdílejí své zážitky.

 

Také si myslíte, že by si váš střed obýváku zasloužil trochu vyniknout? A proč jen trochu, když může vyniknout opravdu hodně? Stylový dřevěný nábytek od Silugo nabízí stolky, které zaujmou svým nadčasovým jednoduchým designem, ale také stylem, který osloví i opravdové interiérové fajnškmejkry.

image

Kategorie stoly a konferenční stolky v sobě obsahuje kousky trochu bláznivého ale i přísně geometrického stylu. Ty nejkrásnější jsou přímo „haute couture“ nábytkářských kolekcí a ty nejrafinovanější zase svou funkci dovedně zastírají. Je jen na vás, jestli si budete vychutnávat ranní kávu nebo večerní zprávy u masivního dřevěného stolku ve starém stylu nebo spíše u kusu nábytku, který na první pohled připomíná spíše velkolepou interiérovou dekoraci.

image

Více než jeden stůl …

 

Centrum moderního obýváku často obsazují rozměrné vícemístné sedačky nebo sedací soupravy. Na uspokojení potřeb všech hostů pak jednoduše jeden konferenční stolek nestačí. Situaci hravě vyřeší designový nábytek opatřený kolečky, která jsou pro konferenční stolky a stoly jako stvořená.

 

Zapomeňte na jeden velkoprostorový stolek a raději vytvořte jedinečnou kompozici použitím několika menších. Jednoduché linie dřeva suar můžete u druhého rohu sedačky vyvážit složitě vyřezávaným stolkem z teakového dřeva. Nábytek z masivu menších rozměrů navíc prostor obývacího pokoje opticky zvětší. A jeho výhodou je samozřejmě i vysoká variabilita. Bez obav si pořiďte jeden větší konferenční stolek stabilně usazený uprostřed místnosti a doplňte ho jedním

image

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně