Nábytek ve vintage stylu

Nábytek ve vintage stylu a inspirace na dekorace

Vintage styl nachází inspiraci v přírodních materiálech a v časech dávno minulých. Je pro něho typické využívání přírodních materiálů jako je dřevo. Jeho cílem je vnést do interiéru jedinečnou pohodu a uklidňující atmosféru. Vintage styl se stává stále populárnějším. Co na něj říkáte vy? Máme pro vás inspiraci, která se vám určitě bude líbit.

Originální nábytek ve veselých barvách

Nábytek ve vintage stylu je typický oblými hrany a také kovovými detaily. Nábytek ve vintage stylu nebývá pouze v základní barvě dřeva. Stále větší popularitu si získává nábytek v tlumených barevných odstínech. Číslo jedna hraje velice často bílá barva.

image

Zajímavým kouskem ve vaší domácnosti se určitě stane tento odkládací stolek. Jeho rozměry jsou: délka 40 cm x hloubka 30 cm x výška 80 cm. K dispozici je v několika barevných provedeních.

image

Máte rádi výjimečné a originální kousky? Tato masivní stolička či malý konferenční stolek ve tvaru kostky by vám doma neměl chybět. Má tvar krychle a je vyrobena z exotického teakového dřeva technikou white-wash. Při této technice dojde ke zvýraznění zajímavé struktury dřeva a nábytek tak získá neotřelý design. Stolička je vysoká 80 cm a lze ji použít jako odkládací stolek.

Naším dalším tipem je vyřezaná knihovna z jednoho kusu kmene stromu Suar. Patří mezi ty kousky nábytku, které interiéru dodají úžasnou atmosféru, co říkáte?

image

Tyto a další jedinečný vintage nábytek koupíte v obchodě www.silugo.cz.

Kromě nábytku zde zakoupíte i nádherné bytové doplňky. Ty jsou také ručně vyřezávané a vašemu domovu budou slušet! Patří sem například sošky ze dřeva (např. kačer, buldok, kůň, sova aj.). Originální jsou úchvatné vinotéky z trupu lodi.

Newsletter

Profesionální obchodní platforma SKY-SHOP Sklep internetowy
Počkejte prosím...

Informace

Přihlášení proběhlo úspěšně